AŞKIN’DAN GÖNÜLDEN GÖNÜLE DOKUNUŞLAR

AŞKIN’DAN GÖNÜLDEN GÖNÜLE DOKUNUŞLAR

Uzun yıllardan bu yana özlemi duyulan fotoğraf kareleri yeniden canlanıyor. Vatandaş ile oturup hem hal olan devlet adamlığı profili vatandaşlarla bir araya gelinerek yeniden hayat buluyor. Gönülden gönüle güven köprüsü kurularak oluşturulan diyaloğlar toplumsal sorunların çözüleceği yönünde umutları yeşertirken Diyarbakır'ın merkez Yenişehir ilçesi İstasyon Caddesinde bulunan esnafı ziyaret edip sohbet eden Diyarbakır Emniyet Müdürü Dr. Hüseyin Aşkın, “Hepimiz Diyarbakırın huzuru için gece gündüz demeden çalışıyor ve çalışmaya devam ediyoruz. Hiç kimsenin bu kentin huzurunu bozmasına müsaade etmeyeceğiz” dedi.

ABONE OL
17 Ekim 2021 11:13
AŞKIN’DAN GÖNÜLDEN GÖNÜLE DOKUNUŞLAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Diyarbakır’da bazı kadın STK’lar tarafından düzenlenen mitingde görevli polisleri denetleyen Emniyet Müdürü Dr. Hüseyin Aşkın, ekiplerin çay ikramını geri çevirmeyerek polislerle çay içti. Polis ekipleri ve grup amirleriyle bir süre görüşen İl Emniyet Müdürü Aşkın, daha sonra Yenişehir ilçesi İstasyon Caddesi üzerinde bulunan esnafın davetlerini kırmayarak çay içip sohbet etti.

DİYARBAKIR’IN MERKEZ YENİŞEHİR İLÇESİ İSTASYON CADDESİNDE BULUNAN ESNAFLARI ZİYARETTE KONUŞAN DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRÜ DR. HÜSEYİN AŞKIN, “BİZLER VE ÇALIŞAN BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZ, HİÇ KİMSE HUZURU BOZMASIN DİYE ÇALIŞIYORLAR. ARKADAŞLARIMIZ HUZUR VE GÜVEN İÇİN ÇALIŞTIĞINDA BU KEZ YATIRIM GELECEK, FABRİKA GELECEK, TARIM İYİ OLACAK SİZİN İŞLERİNİZ DAHA DA İYİ OLACAKTIR” DEDİ.

“Diyarbakır’ın huzuru için gece gündüz demeden çalışıyoruz”
Sohbet sırasından vatandaşlar Diyarbakır’da polislerin son günlerde yoğun bir şekilde çalıştığını ve bundan memnun olduklarını dile getirmesi üzerine İl Emniyet Müdürü Aşkın, “Benim teşkilatım bu kente 110 şehit vermiş, kadrodaki tüm polis arkadaşlarım bu kentin huzuru bozulmasın diye çalışıyorlar. Vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamı içerisinde yaşamaları akabinde bu kente devamlı bir yatırım gelecek, fabrika gelecek tarım ve istihdam konularında kentimiz daha refah bir seviyeye ulaşacaktır. Hepimiz Diyarbakır’ın huzuru için gece gündüz demeden çalışıyor ve çalışmaya devam ediyoruz. Hiç kimsenin bu kentin huzurunu bozmasına müsaade etmeyeceğiz” dedi.
Bir süre esnafla sohbet eden Aşkın, daha sonra bölgeden ayrıldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP