BAŞHEKİMLİK BÖYLE YAPILIR

BAŞHEKİMLİK BÖYLE YAPILIR

Kısa bir süre önce Diyarbakır'ın Dağkapı semtinde bulunan Selahaddini Eyyubi Devlet Hastanesine Başhekim olarak Doktor Günay Kozan atandı. Hastaneden çok ilgisizliğin ve pervasızlığın hakim olduğu mekan şu sıralar kendi küllerinden yeniden doğdu. Adeta herkese Başhekimlik nasıl yapılırın dersini uygulamalı ve ücretsiz veren Başhekim Kozan daha çok yenilik ve değişiklik gerçekleştirerek, hizmet kalitesini artırmaya devam edecek.

ABONE OL
12 Mart 2022 19:39
BAŞHEKİMLİK BÖYLE YAPILIR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başhekim Dr. Günay Kozan, bu süre zarfında, birçok ilke imza attı. Göreve gelir gelmez kolları sıvayan Başhekim Kozan, ilk olarak, hastalar ve hasta yakınlarının yanı sıra, kurum personellerinin yaşadıkları park sorununu çözmekle işe başladı. Hastanenin çevresinde yeşil kuşak oluşturmak için Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayhan Kardan ile temasa geçen Başhekim Kozan, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Daire Başkanlığı Şube Müdürü Gülay Kutlu ile yaptığı bir dizi görüşmeler gerçekleştirerek, taleplerini iletti.

Başhekim Dr. Günay Kozan, belediye yetkilileri ile görüşmelerinde gerekli ilgiyi gördüklerini söyledi. Hastanenin ihtiyaçlarını kendilerine ilettiklerini aktaran Dr. Kozan, “Eski Çocuk Hastanesi olan yeri gelip, mucur dökmek suretiyle, hastanemizin park sorununun çözümüne katkı sundular. Aynı zamanda Çocuk parkı kurulmasına destek sağladılar. Hastalarımız ve hasta yakınlarımız, burada dinlenirken, çocuklarımız da parkımızda oynayarak, güzel vakit geçirecekler. Kısa bir zaman sonra parkımız da hizmete girecek. Kaydıraklar ve köprüler, oyun grubu, salıncak ve tahterevalli ile çocuklarımız sıkılmayacak ve eğlenme olanağı bulacaklar. Uzun süre boyunca sıkıntı kaynağı olan ve çözüm bekleyen otopark sorununu da çözmüş olduk. Yedi dönümlük alan üzerine tesis ettiğimiz otoparkımız ile, gerek personelimiz ve gerekse hastalar ve yakınları, sıkıntı yaşamadan araçlarını rahatlıkla park etme olanağına kavuştular” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP