‘BAYRAMINIZ KEMERLİ OLSUN’ DENETİMİ SONUÇ VERDİ

‘BAYRAMINIZ KEMERLİ OLSUN’ DENETİMİ SONUÇ VERDİ

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı bayram boyunca trafik ekiplerince yol kontrol ve denetimleri kesintisiz olarak sürdürerek “Bayramınız Kemerli Olsun” sloganı ile havadan ve karadan trafik denetimi yaptı.

ABONE OL
5 Mayıs 2022 15:23
‘BAYRAMINIZ KEMERLİ OLSUN’ DENETİMİ SONUÇ VERDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bakanlığımız Emniyet ve Jandarma birimlerince bu yıl Ramazan Bayramı dolayısıyla alınan yoğun trafik tedbirleri ve Bayramınız Kemerli Olsun kampanyası neticesinde geçen yıllara oranla ölümlü trafik kazalarında düşüş yaşandı.

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, 2022 yılı Ramazan Bayramı tatili ve sonrasında trafik yoğunluğunun olumsuz etkilerini azaltmak maksadıyla Diyarbakır-Bingöl, Diyarbakır-Elazığ ve Diyarbakır-Şanlıurfa devlet karayolları üzerinde İçişleri Bakanlığının “Bayramınız Kemerli Olsun” sloganı ile havadan ve karadan trafik denetimi yapıldı.

Yapılan kontroller neticesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla alınan yoğun trafik tedbirleri ve Bayramınız Kemerli Olsun kampanyası neticesinde geçen yıllara oranla ölümlü trafik kazalarında düşüş yaşandı.

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı’ndan yapılan açıklamada Jandarma’nın sorumluluk bölgesinde bulunan karayollarında trafik güvenliğinin sağlanması, kazaların en aza indirilmesi ile can ve mal kayıplarının önüne geçilmesi maksadıyla trafik denetimlerine aralıksız olarak devam edileceği de belirtildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP