BELEDİYECİLİĞİN YENİ ROLMODELİ OLDU

BELEDİYECİLİĞİN YENİ ROLMODELİ OLDU

AHMET BEŞENK – Belediye başkanlığına seçildiği günden beridir sınırları hep zorlayan ve alışılagelmiş belediyecilik anlayışının çok ötelerine giden, aynı zamanda siyaset üstü bir ivme kazanan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu her yönden çalışmalarına aralıksız devam ederken örnek olma yolundada rol model oluyor. Cumhurbaşkanı Recep tayip Erdoğan’ın çağrılarını ve yolunu Şiyar edinen Başkan Beyoğlu yapılan tüm çağrıları da eksiksiz olarak kendinden de pozitiflikleri katarak her alanda hayata geçiriyor. Seçmenlere ziyaretleri sırasında büyük nezaket gösteren Beyoğlu’nun her zaman en yükseğe insanları oturtması ise özellikle dikkat ve takdir topluyor.

ABONE OL
20 Haziran 2021 14:30
BELEDİYECİLİĞİN YENİ ROLMODELİ OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HER ŞEYDEN ÖNCE ‘SEVMEK’ LAZIM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Teşkilat mensuplarımız milletimizin derdiyle dertlenmeli , belediye başkanlarımız gönül belediyeciliği ile vatandaşlarımızın gönlünü kazanmalı ” diyerek bir kez daha belediye başkanları için halka dokunmanın rotasını çizdi. Bu çağrılara yanıt 27 aydır halkın içinde olması ve ihtiyaç sahiplerine destek olmasıyla öne çıkan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu”ndan geldi. Beyoğlu,”Gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliğinin mimari olan sayın cumhurbaşkanımızın sözlerinin gereğini 27 aydır yerine getirmeye gayret ediyoruz. Ve diyoruz ki her şeyden önce sevmek lazım. Pandemi dönemi dahil mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı geziyoruz. Gönüllere dokunup milletimizin derdiyle dertleniyoruz ” dedi.

ANTALYA’DAN VERİLEN MESAJLAR NET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya’da yaptığı açıklamaların satır aralarında belediye başkanlarına yönelik mesajlar da dikkat çekti. Başkan Erdoğan, belediye başkanlarından koltukta oturup zaman kaybı yaşamak yerine halkın içine girerek gönüllere dokunmalarını istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mesajlarının aslında karşılığı 36 il’den büyük nüfusa sahip olan Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde zaten veriliyor.

“KLASİK BELEDİYECİLİK YAPMIYORUZ “

Her gün onlarca aileyi ziyaret etmesi, ihtiyaç sahiplerine destek olması ve toplumun farklı kesimleriyle kurduğu sıcak temaslarla isminden söz ettiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 16 Nisan 2019 tarihinde resmi olarak başladığı görevde 27 aydır halkın derdiyle dertlenerek bu anlamda bugüne kadar eşine rastlanmayan farklı bir belediyecilik ortaya koyduklarını söyledi.

“BAĞLAR’DA SEÇİMDEN SEÇİME VATANDAŞI HATIRLAMA TARİHE KARIŞTI “

Başkan Beyoğlu,”Ülkemizin geleceği için gecesini gündüzüne katarak milletimize hizmet eden sayın cumhurbaşkanımızın sözleri bizim için emir ve talimattır. Bağlarda vatandaşı seçimden seçime hatırlama düşüncesi hamdolsun tarihe karıştı. 27 aydır her gün, her saat milletimizin emrindeyiz. Bizden önce 20 yılda ihmal ve istismar edinen güzel ilçemizin hizmet noksanlığı giderdik. Bugün Karaca dağ’dan eski Bağlar bölgesine kadar her karışta hizmetin izleri var. Vatandaşımız ile aramıza hiç bir mani koymadık. Milletin kaynaklarını millet için hizmete dönüştürüyoruz. Randevu vermek yerine herkesin dilediği zaman bize ulaşmasına imkân tanıdık. Sokak ve caddelerimizi her gün geziyoruz, vatandaşlarımızın evlerine misafir oluyoruz. Bütün bunlar yeter mi? Elbette ki yeterli görmüyoruz. Görevimizin son anına kadar tüm enerjimizi vererek daha çok hizmetkâr olacağız inşallah ” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP