BİSMİL BELEDİYESİ KADINLARLA BULUŞTU

BİSMİL BELEDİYESİ KADINLARLA BULUŞTU

Hasan Gündüz DİYARBAKIR (İHA) - Diyarbakır’ın Bismil İlçe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetler Müdürlüğü görevlileri, çocuklarına hem anne hem baba olan kadınlarla buluştu.

ABONE OL
17 Haziran 2021 13:58
BİSMİL BELEDİYESİ KADINLARLA BULUŞTU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bismil Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetler Müdürlüğü tarafından organize edilen programa Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hamza Türkmen’in eşi Pınar Türkmen, Belediye Başkan Yardımcı Rıdvan Akyol’un eşi Derya Akyol katıldı. Programa hem anne hem de babalık görevi gören Bismil’deki kadınların sorun ve taleplerini görüşüldü. Bismil Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen programa Pınar Türkmen eşi vefat eden kadınların talep ve önerilerini dinleyerek Bismil’de kadınlar için yapılan çalışmalara değindi. Kadınların birlikte el ele verince daha güçlü olacağını ifade eden Türkmen, “Bismil Belediyesi çatısı altında kadınlarımızla birlikte çok güzel ortak çalışmalar yapıyoruz. Bismil’de bu anlayışı sürdürme çabasındayız. Kadınlar el ele, omuz omuza olunca daha güçlüdür. Bu tür ziyaretler sıkıntıları, talepleri paylaşma açısından çok anlam taşıyor. Bismil’de çocuklarına hem annelik hem babalık yapan kadınlarımızı, birlik ve beraberlik içinde yaptıkları çalışmalardan dolayı kutluyorum” dedi.
Bismil’de çocuklarına hem annelik hem de babalık yapan kadınlar ise Bismil Belediyesi desteğiyle kurulan Kadın Kooperatifinin kendileri için çok faydalı olduğunu ifa

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP