ÖZEL EKİPTEN KAÇAMADILAR

ÖZEL EKİPTEN KAÇAMADILAR

Diyarbakır’da, çeşitli suçlardan aranan ve haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 7 kişi polislerden oluşan özel ekip tarafından yapılan operasyonlarla kıskıvrak yakalandılar.

ABONE OL
15 Ocak 2022 14:58
ÖZEL EKİPTEN KAÇAMADILAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Diyarbakır’da, çeşitli suçlardan aranan ve haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 7 kişi polis ekipleri tarafından yapılan operasyonla yakalandı. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildi.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünce kurulan özel ekip tarafından, ağır suçlardan kesinleşmiş cezası bulunan firari şahısların yakalanmasına yönelik operasyon yapıldı.

DİYARBAKIR’DA ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN ARANAN VE HAKLARINDA KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI BULUNAN 7 KİŞİ POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN YAPILAN OPERASYONLA YAKALANDI. ŞÜPHELİLER EMNİYETTEKİ İŞLEMLERİNİN ARDINDAN CEZAEVİNE TESLİM EDİLDİ.

Yapılan operasyonda, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti suçundan 11 yıl 3 ay hapis cezası olan 1 kişi, kasten adam öldürmeye azmettirme suçundan 10 yıl 10 ay hapis cezası olan 1 kişi, hırsızlık suçundan 5 yıl hapis cezası olan 1 kişi, cinsel saldırı suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası olan 1 kişi, silahla yağma suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezası olan 1 kişi, hırsızlık suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası olan 1 kişi ile ruhsatsız ateşli silah bulundurma, hırsızlık ve kasten yaralama suçlarından 2 yıl 11 ay 24 gün hapis cezası olan 1 kişi yakalandı. Yakalanan 7 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP