ÇOCUĞUNUN YANINDA İNTİHARA KALKIŞTI

ÇOCUĞUNUN YANINDA İNTİHARA KALKIŞTI

Murat Başal DİYARBAKIR (İHA) - Diyarbakır’da bir kişi Türk bayrağını kendine sararak surlara çıkıp intihara kalkıştı. Şahsı çocuğu da izlerken, ikna edilen adam surdan inerek çocuğuna sarılarak gözyaşı döktü.

ABONE OL
30 Eylül 2021 20:23
ÇOCUĞUNUN YANINDA İNTİHARA KALKIŞTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Olay, Diyarbakır’ın Sur ilçesi tarihi Çift Kapı Surları’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Türk bayrağını kendine saran ve şehit ailesi olduğunu söyleyerek işsiz kaldığı için intihara kalkıştığını belirten İ.Y.’yi gören çevredekiler polise haber verdi. Olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri şahsın atlama ihtimaline karşı yere branda açarken, güvenlik güçleri ikna etmeye çalıştı. İ.Y. gözyaşı dökerken küçük çocuğu da babasını izledi. Sağlık çalışanları tarafından sakinleştirilen küçük çocuk, babası ikna olup indiğinde sarılarak baba oğul gözyaşlarını tutamadı. Duygu dolu anlar yaşandığı olayda İ.Y. ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

İYARBAKIR’DA BİR KİŞİ TÜRK BAYRAĞINI KENDİNE SARARAK SURLARA ÇIKIP İNTİHARA KALKIŞTI. ŞAHSI ÇOCUĞU DA İZLERKEN, İKNA EDİLEN ADAM SURDAN İNEREK ÇOCUĞUNA SARILARAK GÖZYAŞI DÖKTÜ. (MURAT BAŞAL/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır’da bir kişi Türk bayrağını kendine sararak surlara çıkıp intihara kalkıştı. Şahsı çocuğu da izlerken, ikna edilen adam surdan inerek çocuğuna sarılarak gözyaşı döktü.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP