EMNİYET KUMARA SAVAŞ AÇTI

EMNİYET KUMARA SAVAŞ AÇTI

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü yasadışı bahis ve fuhuş suçlarından sonra Kumar suçuna karşı savaş açtı.

ABONE OL
24 Nisan 2022 19:22
EMNİYET KUMARA SAVAŞ AÇTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL


         Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin son 45 günde yapılan saha çalışmaları sonucunda belirlenen adreslere yapılan baskın sonucunda;
     3 işyerinde tombala oynatıldığı, 2 işyerinde masa üzerinde iskambil kâğıtları ile kumar oynatıldığı, 1 işyerinde ise Kumar Makinesi ile kumar oynatıldığını tespit etti.
      Kapsamlı operasyon neticesinde 12 şüpheliye Kumar oynanması için Yer ve İmkan Sağlama suçundan adli işlem uyguladığı, 95 kişiye ise Kumar oynamaktan 172.805 TL idari para cezası uyguladığı bilgisi alındı.
       Polisin dikkati sayesinde fark edilen bir husus ta; ruhsatsız olarak faaliyet gösteren 1 işyerinde yapılan denetlemede meşrubat dolabının yanında bulunan masada şarjlı matkap oldu… Bu ayrıntıya dikkat eden Diyarbakır Emniyeti meşrubat dolabının üst kısmında özel bir bölme yapıldığı tombala malzemelerinin ise bu bölmeye şarjlı matkapla açılıp saklandığını tespit etmiştir.
        Ayrıca  yapılan aramalarda 1648 TL suç unsuru para, 2 televizyon, 2 kamera cihazı, çok sayıda tombala topu, kartı, pullarına ve iskambil kartları ele geçirilmiştir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP