TATLI DÜNYASININ DENGE TERAZİSİ: HACIBABA

TATLI DÜNYASININ DENGE TERAZİSİ: HACIBABA

Tatlı piyasalarının dengesini elinde bulunduran ve tatlıların fiyatlarının fahiş şekilde artmasının önündeki en önemli etken Hacıbaba pastaneleri prensiplerinden ödün vermiyor. Diyarbakır’da, 37 yıla aşkındır tatlı sektöründe nam salan ve dünyaya kazandırdığı tatlarla öncü olan Hacıbaba Pastaneleri, fiyat artışlarına rağmen fiyat politikasına devam edeceklerini belirtti.

ABONE OL
23 Şubat 2022 18:29
TATLI DÜNYASININ DENGE TERAZİSİ: HACIBABA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hacıbaba Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı yılmaz Elaldı, “En iyisini en iyi fiyata” sloganıyla fiyat politikalarına zamsız devam edeceklerini vurguladı.
Tatlıda kullandıkları yağ, un gibi ürünlerin artmasına rağmen her zamanki sloganları olan “en iyisini en iyi fiyata’ ile ellerinden geldikçe zam yapmamaya çalıştıklarını ifade eden Elaldı, “Biz, diğer firmalar gibi 3 gün içerisinde zaman kaybetmeden zam yapıp sonra indirdik diye camlarımıza afiş asmadık. Politikamız belli, bir seferde 40 TL bir ürünün üstüne atıp daha sonra da 10 TL indirip bunu reklam yaparak tatlıda indirim olarak bunu piyasaya sunmak saçma. 50 TL zamlandırıp 10 TL düşürüldü, nerede o 40 TL?” dedi.

DİYARBAKIR’DA 37 YILA AŞKINDIR TATLI SEKTÖRÜNDE NAM SALAN VE DÜNYAYA KAZANDIRDIĞI TATLARLA ÖNCÜ OLAN HACIBABA PASTANELERİ TATLI FİYATLARININ ARTIŞIYLA İLGİLİ TEPKİ GÖSTEREREK ZAMLARA RAGMEN FİYAT POLİTİKASINA DEVAM EDECEKLERİNİ KAYDETTİ. (

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP