HİZMETLERLE İHYA ETTİĞİ KIRSAL MAHALLEYE MİSAFİR OLDU

HİZMETLERLE İHYA ETTİĞİ KIRSAL MAHALLEYE MİSAFİR OLDU

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, son iki buçuk yılda yapılan hizmetlerle çehresi değişen yerleşim yerlerinden olan Karacadağ bölgesindeki Develi Mahallesi'nde vatandaşların davetine katıldı.

ABONE OL
5 Kasım 2021 14:17
HİZMETLERLE İHYA ETTİĞİ KIRSAL MAHALLEYE MİSAFİR OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir ile birlikte geldiği mahallede vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Beyoğlu, Cuma namazını mahalle camisinde kıldıktan sonra köy evinde kurulan yer sofrasında vatandaşlarla beraber yemek yiyerek sohbet etti.
Mahalle içi yollar ve ulaşım sorunundan su taşkınlarına karşı inşa edilen menfez köprülere kadar tüm talep ve beklentilerinin yerine getirildiğini belirten mahalle halkı, bu durumdan son derece memnun olduklarını ifade ederek Başkan Beyoğlu’na teşekkür etmek amacıyla bu organizasyonu düzenlediklerini kaydettiler.


“Halka hizmet etmeyi hakka hizmet olarak gören bir anlayıştan geliyoruz ” diyen Başkan Beyoğlu ise vicdanı bir sorumlulukla hareket ederek ilk günkü heyecanla yola devam ettiklerini vurguladı, gösterilen teveccühten dolayı Develi Mahallesi sakinlerine teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP