KIRSAL MAHALLEYE, ŞEHİR MERKEZİNİ ARATMAYAN KATİLEDE YOL HİZMETİ

KIRSAL MAHALLEYE, ŞEHİR MERKEZİNİ ARATMAYAN KATİLEDE YOL HİZMETİ

AK Partili Bağlar Belediyesi, Karacadağ bölgesinde yer alan Topraktaş Mahallesinde hem şehir merkezi hem de çevredeki yerleşim yerleriyle bağlantıyı sağlayan yeni yol kazandırdı.

ABONE OL
2 Aralık 2021 17:54
KIRSAL MAHALLEYE, ŞEHİR MERKEZİNİ ARATMAYAN KATİLEDE YOL HİZMETİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz yıllarda iki mahalle arasında sorun yaşanmasına yol açan ulaşım sorununu çözülmesini memnuniyetle karşılayan Topraktaş Mahallesi sakinleri, Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Bağlar Belediyesi, ilçenin uzun yıllara dayanan ulaşım sorunlarını çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Kırsal Topraktaş Mahallesinde, 9 metre genişlik ve üç buçuk kilometre uzunluğunda yeni yol çalışması yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

“Ulaşım kalitesini yükseltiyoruz”

Uzun yıllar ihmal edilen bir sorunu çözüme kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarına vurgu yapan Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, “Vatandaşlarımızın rahatlıkla kullanabilecekleri konforlu bir yol oldu. Yaptığımız çalışmalarla ilçemizde ulaşım kalitesini yükseltiyoruz. Hizmetin en iyisine layık olan milletimiz için daha yapacak çok işimiz var” ifadelerini kullandı.

Asfalt alt malzemesi döşenerek kısa sürede tamamlanan yolun ulaşımda bundan önce yaşadıkları sıkıntıları ortadan kaldırdığını dile getiren mahalle sakinleri ise, böylece şehir merkezi ve çevre yerleşim yerlerine daha konforlu koşullarda ulaşım imkanına kavuştuklarını anlattı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP