Tam da o ANDA yetişiyorlar

Tam da o ANDA yetişiyorlar

DİYARBAKIR- Son zamanlarda yaptıkları maddi ve manevi desteklerle adından söz ettiren ANDA Kardeşe Vefa Derneği Diyarbakır Temsilciliği ihtiyaç sahibi ailelere misafir olup, yardım etmeye devam ediyor.

ABONE OL
12 Temmuz 2021 16:17
Tam da o ANDA yetişiyorlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Diyarbakır ANDA Kardeşe Vefa Derneği afet ve acil durumlar dışında insani yardımlarda gerçekleştiriyor. İhtiyaç sahiplerine giyim, gıda ve ev eşyası yardımları yapan ANDA insani yardımlaşma konusunda sahada çalışmalarına devam ediyor. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ANDA Kardeşe vefa derneği Diyarbakır il temsilcisi Mehmet Murat Yaşa, yardıma muhtaç kim olursa olsun elinden tutma çabası içerisinde olduklarını kaydetti. Yaşa, “Gerek afet ve acil durumlarda gerekse insani yardımlarda üzerimize düşen görevi yerine getiriyor yardım ve desteklerimize devam ediyoruz. Çok çeşitli yardımlarımız oluyor insanlarımıza, bu haftada ev tadilatı, gıda yardımı ve ev eşyası desteklerinde bulunduk. Birçok yetim ailenin giyim ve gıda gibi ihtiyaçları karşıladık, bu ve benzer birçok yardımlarımız devam ediyor” dedi.

SON ZAMANLARDA YAPTIKLARI MADDİ VE MANEVİ DESTEKLERLE ADINDAN SÖZ ETTİREN ANDA KARDEŞE VEFA DERNEĞİ DİYARBAKIR TEMSİLCİLİĞİ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE MİSAFİR OLUP, YARDIM ETMEYE DEVAM EDİYOR.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP